Hakkımızda

    Asutek(arıtma ve su teknolojileri) endüstriye üstün hizmet veren,genç dinamik kadrosu ve sektör tecrübesi ile fark yaratan,müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla güvenilir hizmet sunmaktadır.

    Asutek ;gıda,maden,çelik,kimya,kağıt,tekstil,metal,ilaç,cam,otomotiv,enerji santralleri,kojenerasyon sistemleri,yüzme havuzları,geri dönüşüm prosesleri gibi sanayinin birçok alanında kaliteyi teknik destekle birleştirerek fark yaratma çabasındadır.

 

    Danışmanlık Hizmetleri ;

    Asutek suyun işletmeye alınıp,proseslerde kullanıldıktan sonra işletme dışına deşarj edildiği tüm süreçlerde tecrübeli teknik personelleriyle fizibilete çalışmalarını yaparak firmaların maliyetlerini düşürerek,çözüm odaklı çalışmalarda bulunur.

    Ar-Ge,Laboratuar desteği ;

    İleri düzey ekipman ve alanında uzman çalışanları ile sizlerden gelen numunelerin analizleri ve raporlanması gerçekleştirilmekte,rapor sonuçlarına bağlı olarakta sistemlere gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

    Saha desteği ;

    Asutek bünyesinde bulunan mobil laboratuarlar ile firmanızda analizlerini yapıp,sisteme gerekli olabilecek müdahaleleri o anda gerçekleştirebilir.Firmanızdaki dozaj otomasyonları,ölçüm cihazları gibi tüm sistemlerinizin bakım ve kalibrasyonlarını gerçekleştirmektedir

    Eğitim ve seminerler;

    Asutek bilgi ve tecrübesini çalıştığı tüm firmalarda çalışanlara aktararak bilinçli çalışma ortamı yaratır.Bilinçli çalışma iş verimini artırırdığı gibi sistemlerinizden yüksek performans almanızı sağlamaktadır.